MENU
Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

„Nie rodzimy się kobietami – stajemy się nimi”
Simone Beauvoir

Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Fotografia Portretowo – Rodzinna w Czestochowie

Izabela – Piękna kobieta, nieskazitelna dusza, dobra energia, wspaniały człowiek – Matka, żona. Przede wszystkim jedna z nas KOBIETA.💕

„Nie rodzimy się kobietami – stajemy się nimi”.

Simone Beauvoir

Czy masz odwagę być sobą? Sztuka stawiania się sobą.

Moja praca jest poświęcona wszystkim wam-kobietom. Ma na celu sprawić, że staniecie się silne, pełne miłości, wolne oraz spełnione. Mam nadzieję, że dzięki mojej pomocy otwórzcie się na tyle że będziecie zdumione pięknem które kryjecie w sobie, pięknem którego nikt wam nie może zabrać.

Dziś jestem po to by wraz z tobą zajrzeć w głąb cienie i twojego serca, byś zrozumiała że jesteś centrum swojego wszechświata. Nie jesteś uzależniona od niczego, wszystko kryje się w tobie. Możesz dostawać miłość i ja dawać. Żyć nią jak uważasz, nawet gdy jesteś sama nie jesteś samotna. Na miłość jest wiele sposób, sama wybierzesz sobie ten odpowiedni dla ciebie.

Wartość kobiety jest zależna od niej samej, nie od pieniędzy, sukcesów, wieku czy urody. Każda z nas szuka miłości i samoakceptacji. Wiem, że stanie przed lustrem i powtarzanie sobie, że jest się piękna i wyjątkowa nie jest droga do pełnej miłości do samej siebie. Dbaj o siebie, swój wewnętrzny spokój. Zaufaj kobiecej intuicji a ona poprowadzi cię do celu. Nawet największe wyzwania nie są dla ciebie przeszkodą, wiara w siebie przyniesie cuda.

Kochaj. Żyj miłością. Bądź miłością.

Całuje
Karolina 

Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej Sesja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej